Hakkımızda

Emir Fidancılık olarak 1990 yılından beri aşılı ceviz fidanı, 2004 yılından itibaren ise aşılı badem fidanı üretimini ve satışını yapmaktayız. Fidanlarımızın tamamı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından sertifikalı ve devlet desteklemesine tabidir.

Sizlerin de desteği ile her geçen yıl üretimimizi artırıyor kapasitemizi genişletiyoruz yılların verdiği tecrübe, bilgi ve deneyimi ile Türkiye ve Dünya piyasasında yerimizi aldık ve söz sahibi olduk. Birinci sınıf ve kaliteli üretimimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde ve dünya piyasasında oluşan ceviz badem ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktayız.

Sipariş verdiğiniz aşılı ceviz fidanı, aşılı badem fidanı ve meyve fidanlarını ulaşım esnasında zarar görmemesi için itina ile paketliyor ambalajlıyoruz. Sipariş Miktarına göre aracımız ile veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile en uygun nakliyat fiyatları ile 24 saat ila en fazla 2 gün içerisinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. İsterseniz ileri bir tarihe dönük siparişinizi de alabiliyoruz.

Ceviz fidanı işine yıllarımızı vermiş olup yaptığımız işin çok zor bir iş olmasına rağmen üretmiş olduğumuz ceviz fidanlarından kurmuş olduğumuz bahçelerden yüksek oranda verim alındığını görmek bize ayrı mutluluk vermektedir.

Katıldığımız Televizyon Programlarından

Neden Emir Fidancılık

Bahçenizi kurarken baştan sona ücretsiz danışmanlık hizmeti

Yeni bir bahçe kurarken elbette aklınızda birçok soru işaretleri olacaktır. Hangi fidan çeşidini seçeceksiniz, hangi tozlayıcı çeşidini kullanmanız gerekiyor, fidan aralıkları nasıl olmalı gibi birçok soruyu aklınıza gelmeden biz sizi yönlendiriyoruz.

Bahçenizden en yüksek verimi alabilmeniz için en uygun çeşidi belirliyoruz. Dikim ve yetiştiricilik konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşıyoruz. Fidanlarınız büyüdükçe, sağlıklı gelişimleri için budama ve bunun gibi temel ihtiyaçları konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Aşılı ve Tarım Bakanlığı tarafından sertifikalı fidan satışı

Satışını yaptığımız fidanlarımızın tümü en iyi meyve kalitesi ve erken verim için en güncel yöntemler kullanılarak aşılanmıştır. Fidanlarımızın kalitesi ise sertifikalar ile tescillenmiştir.

Devlet desteği için tüm evraklarınız hazır

10 dönüm ve üzeri araziler için devlet teşvik vermektedir. Teşvikten yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm evrakları biz, sizin için hazırlıyoruz.

Kaliteli, verimli ve ismine doğru fidan garantisi

Üretimini yaptığımız her fidan cinsi, uzun yıllar sonucunda verimliliği ve meyve kalitesi kanıtlanmış çeşitlerdir. Emir Fidancılık'ta fidanlarımız dikimden itibaren düzenli olarak kontrol edilir. Müşterilerimize adına doğru (doğru cinste) fidan göndermek azami hassasiyet gösterdiğimiz bir konudur. Müşterilerimizle yıllarca devam eden güven ilişkilerimizi korumak için buna büyük önem veririz. Emir fidancılık, ürünlerinizin cinsine doğru olduğunun garantisini verir.

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderim imkanı

Fidanlarımızı adedine göre kendi aracımız ile yada anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile (%80 indirimli olarak) Türkiye'nin heryerine adresinize teslim gönderiyoruz. Gönderdiğimiz fidanlari özenle ambalajlayıp, paketleyerek kapalı bir şekilde müşterilerimizin istediği adrese ulaştırıyoruz.

Üreticiden tüketiciye aracısız satış

Kendi üretimimiz olan aşılı sertifikalı ceviz fidanı ve badem fidanlarımızı aracılara, tüccarlara komisyon vermeden biz kendi ürettiğimiz fidanlarımızın ilk elden satışını gerçekleştiriyoruz. Unutmayın, fidan aracıdan değil üreticiden alınır.

Son Duyurular
Müşterilerimizden Mesajlar

Gönderdiğiniz fidanlar için çok teşekkür ederim, fidanlar çok güzel çok memnun kaldım. En başından beri verdiğiniz bilgiler, tavsiyeler ve ilginiz için teşekkür ederim. Herkese tavsiye edeceğim sizi. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Muharrem Yılmaz

2 yıl önce sizden aldığım Chandler ceviz fidanları çok güzel çıktı. Daha ilk senesinden meyvelerini toplamaya başladık ve her sene daha da bereketleniyor. Bahçemi gören komşularım çok beğeniyorlar. Fidanlar kalitesini belli etti, siz de desteğinizi hiç esirgemediniz ve çok yardımcı oldunuz. Teşekkürler, hayırlı işler dilerim.

Ali İhsan Torluoğlu